Úvod  |  Co připravujeme  |  FotoReportáže  |  Fórum  |  Kontakty & Public Relation  |  Pár slov o nás  |  FAQ  
Hledej:
 
Chci dostávat informace o novinkách na můj email.

Počet přístupů: 340924

Stránky byly navrženy
pro Microsoft IE 5.5
rozlišení 1024x768

Copyright © Valach.org
Všechna práva vyhrazena.


Spolupracujeme:
Gay Teens - náctiletí gayovéFAQ - Často kladené otázky

Otázka:
Moc se mi líbí, že i tady na Valašsku se něco děje a fandím vám. Rád bych se zůčastnil nějakého výletu. Mám ale pocit, že jste skupina moc mladých kluků a mě je 32. Nevím jestli bych zapadl.
Odpověď:
Je pravda, že na akce s námi chodí spíše mladší kluci. Nejsilnější skupina je 20 až 25 let. Ale jsou mezi námi i starší. Skupina vznikla z našich nejbližších kamarádů, a tak i jejich věk spíše odpovídá našemu věku. Ale rádi mezi sebe uvítáme i starší. Přišlo mezi nás již několik osob ve věku 30 až 40 let a větší část z nich mezi nás zapadla poměrně dobře. Dostavily se také 4 osoby ve věku 40 a více. Zde je situace složitější, věkové disproporce o sobě dávaly dost vědět. Z těchto 4 návštěvníků mezi nás zapadnul jen jeden.

Otázka:
Můžete mi prosím poskytnout kontakt na kluky, kteří chodí na vaše akce?
Odpověď:
Bohužel, nemůžeme. S ohledem na ochranu soukromí účastníků, takovéto údaje neposkytujeme. Přijďte na některou z našich akcí a bude-li Vám chtít někdo jakýkoliv soukromý údaj o sobě sdělit, je to jen na něm.

Otázka:
Chtěl bych přijít na příští výlet a tak bych byl rád informován o případných změnách. Je to možné?
Odpověď:
Stačí kliknout na odkaz "Chci dostávat informace o novinkách na můj e-mail", který je umístěn ve spodní části menu. Po přihlášení budete dostávat e-maily o připravovaných akcích, či jejich změnách. Změnu místa a času srazu jsme zatím neprovedli, ovšem dojít k tomu může. Celou akci jsme zrušili jen jednou z důvodu nepříznivého počasí.

Otázka:
Chystám se na vaši příští akci. Mám ale strach, že bych netrefil na místo srazu a nebo že bych přišel o chvíli později. Můžete mi dát tel. číslo, na které bych v případě nutnosti mohl zavolat?
Odpověď:
Většinu akcí organizuje Martin, tel. číslo naleznete v kontaktech. Pokud nebudete moci trefit na místo srazu, tak vás nějak znavigujeme. Nepište SMS, jen volejte. V případě menšího zpoždění je možno počkat, pokud by to neohrozilo pokračování výpravy.

Otázka:
Jsem dost zaměstnaný člověk a tak nemám čas sledovat co připravujete za akce. Bylo by možné, kdybyste mi zasílali informace co připravujete?
Odpověď:
Ano, je to možné. Pokud si o to napíšete, tak vás budeme informovat dle vašeho přání. Veškeré důležité kontakty naleznete na tomto webu pod odkazem KONTAKTY.