Úvod  |  Co připravujeme  |  FotoReportáže  |  Fórum  |  Kontakty & Public Relation  |  Pár slov o nás  |  FAQ  
Hledej:
 
Chci dostávat informace o novinkách na můj email.

Počet přístupů: 340924

Stránky byly navrženy
pro Microsoft IE 5.5
rozlišení 1024x768

Copyright © Valach.org
Všechna práva vyhrazena.


Spolupracujeme:
Gay Teens - náctiletí gayovéCo připravujeme

Pravidla účasti na akcích

1. Výlety a ostatní akce jsou určeny pro gay-kluky z Valašska. Zúčastnit se mohou i nevalaši, přátelé a příznivci, bez ohledu na pohlaví, sexuální orientaci a věk.

2. Není vítána účast homofobních osob, jedinců porušujících platné zákony ČR a těch, kteří by mohli jakkoli negativně ovlivnit poklidnou atmosféru uvnitř spolku.

3. Nefungujeme jako seznamovací agentura! Jsme spíše polootevřený spolek kamarádů, na akcích se chceme bavit a příjemně trávit společný čas, proto účast tzv. "lovců" není vítána. Rádi uvítáme nové přátele, kteří však nesmí porušovat tato pravidla.

4. Z většiny akcí je pořizována fotoreportáž, která bude zveřejněna na našich stránkách. Pokud si někdo nepřeje zveřejnění svých fotografií, nebo si vůbec nepřeje být fotografován, ať to na začátku akce sdělí příslušnému fotografovi.

5. Účast je bezplatná. Fungujeme jako neformální neziskový spolek.

6. Výlet může byt kdykoliv zrušen i bez předchozího upozornění. Pokud se v takovém případě i tak sejde skupinka výletníků, mohou pochopitelně výlet uskutečnit i bez účasti organizátorů. O všech změnách se snažíme včas informovat na stránkách, nebo prostřednictvím e-mailu, ale vždy se to nemusí podařit s dostatečným předstihem. Takovýchto změn je však jen minimum. Zatím jsme zrušili jen jeden výlet z důvodu velmi nepříznivého počasí.